Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,Pro aktif olup ,Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz satış ve dağıtım sektöründe; bireye ve topluma saygılı, ekonomik ilkelere bağlı, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratan, değişerek  değiştiren , güven veren şirket olarak hizmet etmek.

Boy Gurme Ailesi Olarak Kaliteli Ürünler Vazgeçilmezimizdir.

Portföyümüzde yer alan ürünler kendi branşlarında uzmanlaşmış ve marka olmuş birinci sınıf kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Müşterilerimizle Dünya mutfağının en beğenilen lezzetlerini buluşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Ürün Yelpazemiz

PROFESYONEL Ekibimiz

lezzet bilen eller

Damak tadına ve lezzetli gıdalara insanlar ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için öncelikle gerçek lezzeti bilmek gerekir bu önemli bir olgudur. Tecrübeli çalışanlarımız insanların damak zevkine uygun ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Boy Gurme Ailesi

Konusunda deneyimli uzman bireylerden oluşmaktadır ortak yönümüz işimizi sevgiyle yapıyor oluşumuzdur. İnsan sağlığının sağlıklı gıdalarla korunabileceğinin farkında olan çalışma arkadaşlarımız. Sürekli gelişime açık tecrübeli kişilerdir.

Üretimde Kalite

Emeğe saygımız olduğu kadar insan sağlığıda olmassa olmazlarımız arasındadır. Gıda mühendislerimiz ve uzmazn çalışanlarımız ile satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin resmi izinlerine, uygunluk belgelerine, ve kalite standartlarına sahiptir.